Finančné služby pre vás

Spokojnosť klientov je u nás na prvom mieste. Poskytujeme komplexné finančné služby pre zaistenie vašej budúcnosti.

 • Spokojnosť a dôvera
  Pri poskytovaní našich služieb dbáme na vašu spokojnosť a budovanie dlhodobých pozitívnych vzťahov. Ceníme si, že sa na nás obraciate a prejavujete nám dôveru pri plánovaní vašej budúcnosti i pri náhlych a neočakávaných situáciách.
 • Kompletné a férové informácie
  Našim klientom poskytujeme vždy presné, aktuálne a úplné informácie. Férová a priama komunikácia bez zavádzania je u nás prvoradá.
 • Služby na mieru
  Situáciu a možnosti každého klienta posudzujeme vždy individuálne a tak, aby sme vám poskytli tie najideálnejšie riešenia.

Životné poistenie

Investičné životné poistenie pomáha prekonať tie najťažšie životné udalosti a v prípade úmrtia živiteľa rodiny zabezpečí jeho rodinu. S kvalitným poradcom si dokážete vystavať životné poistenie presne podľa vašich potrieb a potrieb vašej rodiny. Nikdy neviete, čo vám život prinesie a práve správna poistka môže byť rozhodujúca v tom, či sa ocitnete v dlhoch alebo ťažké obdobie prekonáte práve vďaka poisteniu a začnete odznova.

Životné poistenie vám uľahčí situáciu v prípade:

 • Trvalých zdravotných následkov a trvalej hospitalizácie spôsobenej úrazom
 • Trvalej alebo čiastočnej invalidity
 • Chirurgického zákroku následkom choroby alebo úrazu
 • Diagnostikovania niektorej z kritických chorôb
 • Práceneschopnosti
 • Straty zamestnania
 • Straty života následkom úrazu

Prečo sa životné poistenie oplatí?

 • Finančná istota v prípade nečakaných životných udalostí
 • Zabezpečenie rodiny v prípade úmrtia a zníženie finančných strát kvôli finančným záväzkom
 • Možný vedľajší príjem na dôchodku
 • Zabezpečenie štúdia na vysokej škole pre vaše dieťa

Akú poistku potrebujete vy a vaša rodina? Na trhu sú stovky ponúk. Ak chcete získať tú najvhodnejšiu, nechajte si poradiť od profesionálov.

Sporenie na dôchodok

Odchodom do dôchodku sa život nekončí. Práve naopak, jeseň života ponúka mnoho možností, ako stále žiť naplno a aktívne. Aby ste to však dokázali a postarali sa aj o svoje zdravie, potrebujete dostatok financií. Podľa demografických prognóz bude starých ľudí pribúdať a spoliehať sa len na štátny dôchodok nie je práve najlepšie riešenie. Nechajte si poradiť, kde a ako sa najviac oplatí sporiť na dôchodok. Vďaka dôchodkovému sporeniu si budete môcť zabezpečiť dôstojnú kvalitu života aj v starobe.

Prečo je sporenie na dôchodok dôležité?

 • Zabezpečenie dôstojnej staroby
 • Finančná nezávislosť
 • Uhradenie zdravotnej starostlivosti
 • Udržanie čo najlepšej kvality života
Kalkulačka dôchodkov

Hypotéka

Snívate o vysnívanom bývaní, ale zmiatla vás široká ponuka hypoték na bankovom trhu? Dajte si pozor. Nízka úroková miera nemusí znamenať najlacnejšiu hypotéku. Ak sa chcete poradiť s niekým, kto sa s prehľadom orientuje v hypotekárnych úveroch, dajte si poradiť od našich spolupracovníkov. Nielenže pomôžu vybrať tú najvhodnejšiu hypotéku na nový byt alebo dom, ale zároveň zhodnotia aj vašu finančnú situáciu a odporučia vám optimálne rozloženie a výšku splátok tak, aby ste hypotéku bez problémov splácali. Prevedú vás celým procesom vybavenia hypotéky a okrem toho odporučia aj ideálne poistenie.

Sporenie pre deti

Rodičia chcú prirodzene pre svoje deti to najlepšie. Na kvalitné vzdelanie, príspevok na bývanie či jednoducho lepší štart do života treba myslieť čo najskôr. Koľko, ako a kde sporiť tak, aby sa to najviac vyplatilo? Ak si kladiete podobné otázky a chcete poznať odpovede od niekoho, kto sa v danej problematike naozaj vyzná, kontaktujte našich spolupracovníkov. Po zvážení všetkých možností, spoločne vyberiete najlepšie riešenie pre vás a budúcnosť vašich detí.

Povinné zmluvné poistenie (PZP)

Hoci povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla je zo zákona povinné pre každého vlastníka motorového vozidla, stále sa dá z rôznych ponúk vybrať tá najlepšia a najvýhodnejšia. Škody spôsobené motorovým vozidlom sa môžu vyšplhať až do výšky státisícov eur a povinné zmluvné poistenie slúži práve na poistenie takýchto škôd. Vzťahuje sa na škody na zdraví a prípady usmrtenia, poškodenie, zničenie alebo odcudzenie vozidla a aj na náklady spojené s právnym zastúpením pri uplatňovaní nárokov v prípade škodovej udalosti. Nechajte si poradiť a zistite, ktoré poistenie sa pre vás vyplatí najviac.

Havarijné poistenie KASKO

Poškodené alebo ukradnuté auto môže spôsobiť vážne problémy vám a vašej rodine alebo skomplikovať prácu podnikateľom. Preto havarijné poistenie chráni vaše vozidlo nielen v prípade nehody, ale aj v prípade odcudzenia, poškodenia alebo zničenia vozidla v dôsledku živelnej udalosti, či vandalizmu. Poistenie môžete uzavrieť pre motorové aj prípojné vozidlá. Dojednanie poistenia nie je obmedzené vekom, značkou alebo typom vozidla. Havarijné poistenie je možné uzatvoriť bez spoluúčasti alebo so spoluúčasťou Taktiež aj havarijné poistenie je možné rozšíriť o rôzne pripoistenia ako napr. pripoistenie čelného skla, úrazové pripoistenie, pripoistenie batožiny, asistenčné služby.

Poistenie majetku

Nikdy neviete, čo všetko sa môže v živote prihodiť. Preto vopred myslite na ochranu svojho majetku v prípade nečakaných udalostí. Najhodnotnejším majetkom väčšiny ľudí je nehnuteľnosť v podobe rodinného domu, bytu, chaty, nebytového priestoru či rozostavanej stavby, a preto nenechajte nič na náhodu. Hlavné poistenie nehnuteľnosti zahŕňa nečakanú živelnú pohromu, krádež, vandalizmus alebo inú škodu. Každé poistenie je však možné individuálne prispôsobiť a do poistenia zahrnúť aj vedľajšie budovy, bazén, garáž a podobne. V rámci poistenia domácnosti je možné poistiť aj vybavenie domácnosti. Poistiť sa dajú aj ďalšie hodnotné veci ako umelecké diela, historické artefakty alebo pomníky.

Poistenie majetku treba vyberať v závislosti od toho, čo chcete poistiť. Na trhu nájdete množstvo rôznych ponúk, ale vybrať tú ideálnu zaberie množstvo času a energie. Nechajte si poradiť od špecialistov, neplaťte za to, čo nepotrebujete alebo čo sa vám neoplatí. Naši spolupracovníci vám odporučia poistenie presne podľa vašich potrieb.

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie znamená istotu na cestách v zahraničí. Či sa už chystáte na dovolenku, pracovnú cestu alebo štúdium, môžete sa spoľahnúť, že v prípade nečakaných situácií sa máte na koho obrátiť. Cestovné poistenie si môžete prispôsobiť podľa seba, či už cestujete na krátkodobý alebo dlhodobý pobyt. Krátkodobé poistenie oceníte na dovolenke, celoročné využijete, ak cestujete na dlhší čas alebo niekoľkokrát do roka.

Cestovné postenie pokryje náhle ochorenie, úraz a hospitalizáciu, záchranné práce a prepravu poisteného do nemocničného zariadenia, stratu, krádež a poškodenie batožiny alebo osobných dokladov, spôsobenie škody tretej osobe, prepravu telesných pozostatkov v prípade smrti a vyrieši ďalšie nepríjemné situácie.

Investovanie do zlata a striebra

Investovanie do zlata, striebra a drahých kovov sa osvedčilo ako zabezpečenie majetku najmä počas kríz, keďže na cenu zlata nemá vplyv inflácia. Ide o komoditu, ktorá si napriek krátkodobým výkyvom drží svoju hodnotu už stovky rokov. Zlato, striebro a ostatné cenné kovy si udržali hodnotu, aj keď peniaze aj nehnuteľnosti rapídne klesali. Investičné zlato predstavuje dlhodobú a hlavne bezpečnú investíciu pre každého, kto chce zabezpečiť hodnotu majetku pre svoju rodinu aj pre ďalšie generácie. Ak hľadáte nezávislú radu, kde a ako nakupovať zlato, nechajte si od nás poradiť.


[Most Recent Charts from www.kitco.com]

Investovanie do cenných papierov

Cenný papier je listina, ktorá stelesňuje majetkové právo toho, kto listinu vlastní, voči tomu, kto ju vystavil. Existuje viacero druhov cenných papierov, ku ktorým patria akcie, dlhopisy, zmenky a pod. Všetky druhy cenných papierom majú svoje špecifiká, riziká aj výhody, prečo sa do nich oplatí investovať. Záleží od klienta, či chce zhodnotiť svoje peniaze na krátku dobu alebo má záujem o dlhodobú investíciu. Do ktorých cenných papierov sa oplatí investovať je individuálne a záleží na požiadavkách a preferenciách každého klienta. Preto ak uvažujete o investícii do cenných papierov, oplatí sa poradiť so špecialistom, ktorý má v danej oblasti prehľad. Naši spolupracovníci vám ochotne poradia, ako vaše peniaze zhodnotiť čo najlepšie.

Otvoriť účet
Prihlásenie

Reality

Investície do realít patria k bezpečným a lukratívnym spôsobom, ako zhodnotiť finančné prostriedky. Je rozdiel, či chcete investovať do vlastného bývania, využiť príležitosť a nakúpiť nehnuteľnosti pod cenou alebo chcete nehnuteľnosť kúpiť za účelom dlhodobého príjmu, napr. z prenájmu. Na to, aby ste sa vhodne rozhodli, potrebujete mať dostatok informácií a prehľad v realitách. Aby ste svoje finančné prostriedky investovali čo najlepšie, nechajte si poradiť, kedy a ktoré nehnuteľnosti sa oplatí kupovať. Ak pri rozhodovaní zvážite všetky možnosti a vyberiete tú najlepšiu, vaše prostriedky zhodnotíte tým najlepším spôsobom. Ak sa však v danej oblasti nevyznáte, možno o pár rokov zistíte, že investícia nebola taká výhodná, ako sa na prvý pohľad zdala a zbytočne ste prerobili. Nechajte si od nás poradiť a investujte do realít s tým najlepším partnerom.

Informácie pre klientov

Naši partneri