Kariéra s nami

Chcete byť úspešní a nezávislí? Chcete sa rozvíjať po osobnej aj profesionálnej stránke? Naštartujte kariéru v EUROLIVE plus!

Sme stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá si zakladá na spokojnosti a kariérnom raste našich finančných sprostredkovateľov. U nás získate všetko potrebné, aby ste mohli využiť svoj potenciál na maximum.

 • Motivácia ako cesta k úspechu
  Zabudnite na direktívny štýl a dosahovanie predpísaných výsledkov za akúkoľvek cenu. V spoločnosti EUROLIVE plus na finančných sprostredkovateľov nevyvíjame tlak a uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Motivujeme ich, aby svoju prácu vykonávali zodpovedne a s radosťou a ponúkali klientom len tie najlepšie férové riešenia.
 • Sloboda a spokojnosť
  Naši finanční sprostredkovatelia sa sami slobodne rozhodujú, koľko času a energie vložia do svojej kariéry. Dbáme na to, aby v našej spoločnosti prevládali priateľské vzťahy a príjemná atmosféra, preto pravidelne organizujeme rôzne firemné akcie.
 • Zaujímavé finančné ohodnotenie a kariérny rast
  Práca finančného poradcu alebo finančného sprostredkovateľa je veľmi dobre ohodnotená a umožňuje kariérny rast na manažérske či riaditeľské pozície, kde sa už spolupodieľate na riadení firmy. Za pracovné výsledky odmeňujeme hodnotnými cenami v rámci motivačných benefitov.
 • Neustále vzdelávanie
  Garantujeme neustále vzdelávanie na všetkých pozíciách, ktoré vás bude posúvať vpred. Ak ste pripravení naštartovať svoju kariéru, pracovať na sebe a stať sa finančne nezávislým, spoločnosť EUROLIVE plus je pre vás tým najlepším miestom.

Motivačné benefity

Skvelé výsledky a zodpovedná práca u nás neostanú nepovšimnuté. Pre našich najlepších spolupracovníkov máme pripravený atraktívny program odmeňovania, kam patria aj luxusné pobyty v exotických destináciách, víkendové wellness pobyty na Slovensku aj v zahraničí a hodnotné vecné ceny. Členstvo v EUROLIVE plus klube garantuje automatickú účasť na firemných teambuildingových akciách, na vybratých školeniach a akciách obchodných partnerov a množstvo ďalších benefitov.

Vzdelávanie

Ak sa chcete stať úspešným, nemusíte si platiť žiadne drahé kurzy. U nás získate kvalitné vzdelávanie na každej pozícii a úplne zadarmo. Ako finančný sprostredkovateľ u nás môžete začať pracovať aj bez praxe, pretože naša spoločnosť má vlastný vzdelávací systém.

Vzdelávací program ERUDIO je prispôsobený súčasnému trhu a náročnému klientovi. Orientuje sa na tri základné oblasti, ktoré predstavujú stavebné kamene pre budovanie kariéry:

 • Odborné školenia
  Vzdelávací program je zameraný na produktové školenia a potrebné odborné znalosti v oblasti poisťovníctva, investovania a bankovníctva.
 • Predaj
  Vzdelávací program Predaj nadväzuje na prvú časť a zaoberá sa prezentačnými zručnosťami, plánovaním, komunikačnými technikami a psychológiou predaja.
 • Manažment
  Vo vzdelávacom programe Manažment sa rozvíjajú manažérske schopnosti, ktoré sú potrebné k vybudovaniu a vedeniu vlastného tímu. Absolvent programu ovláda všetko potrebné na to, aby sa stal skutočným lídrom.

Všetky odborné školenia a semináre prebiehajú pod vedením skúsených kolegov, zahraničných lektorov alebo partnerských spoločností. V rámci vzdelávacieho programu sme vydali aj skvelú a praktickú knihu ,,Zanietený tím“ od uznávaného medzinárodného školiteľa J. M. Heidema.

Život s EUROLIVE

Spoločnosť EUROLIVE plus si zakladá nielen na kvalitne odvedenej práci, ale aj na budovaní dobrej firemnej kultúry. Vieme, že najlepšie sa pracuje tam, kde je priateľský kolektív a príjemná atmosféra. Preto pravidelne organizujeme rôzne akcie, podujatia a večierky. O dobrej nálade, ktorá vždy na takýchto stretnutiach panuje, sa môžete presvedčiť vo fotogalérii.

Príbehy úspešných

V našej spoločnosti má otvorené dvere každý, kto chce na sebe pracovať, posúvať sa ďalej a vykonávať svoju prácu zodpovedne a férovo. Inšpirujte sa príbehmi našich najlepších spolupracovníkov. Jedného dňa môžete byť medzi nimi aj vy.

Formulár žiadosti o spoluprácu

Ak chcete pracovať v úspešnej spoločnosti, ktorej záleží na vašom kariérnom aj osobnostnom raste, neváhajte nás kontaktovať. Vyplňte formulár nachádzajúci sa v spodnej časti stránky a my sa s vami čoskoro spojíme.